Espark AVM Gökyüzüne Bak Projesi

IKARUS Event etkinlik ajansı olarak Espark AVM adına gerçekleştirdiğimiz “ Gökyüzüne Bak “ projesi tam bir ay sürdü. 1 ay boyunca tüm Eskişehir’in muhtelif noktalarında drone tipi sürpriz kutu ile Eskişehir’lilere havadan hediyeler dağıttık. Havadan hediyeleri tabikii pro-paraşüt ile insanlara ulaştırdık.

Atışlar yapılmadan önce Turkcell ile tüm atış yapılacak bölgedeki insanların cep telefonlarına “ Gökyüzüne bak – hediyen geliyor “ mesajı atıldı. Daha sonra drone tip sürpriz kutumuz havalandı ve gökyüzünde şanslı kişilere hediye kartlarını attı. Sizin için hazırladığımız kısa film için tıklayın.

Gökyüzünden pro-paraşütle inen hediye çeklerini havadan kapan şanslı kişiler hediyelerini 20 Aralıkta gerçekleştirdiğimiz “ Gökyüzü Hediyeleri Yılbaşı Partisine “ katılarak hediyeleri aldılar. Çalışma sırasında EsPark’ın bol bol gökyüzünde reklamını yaptık.Çalışma tüm Eskişehir’de,  lokal ve ulusal basında , sosyal medyada çok yankı buldu. Projenin facebook sayfası takipçi sayısı 5000 ulaşırken, sayfadaki  ilgili videoların izlenme sayısı 900.000 e ulaştı. Facebook sayfası için tıklayınız. Videolar “ onedio”  da  izlenmesi gereken 10 video arasına girerken, vidivodo’da da yerini aldı. Videoyu izlemek için lütfen tıklayınız.

Bir sonraki çoook havalı etkinlikte buluşmak üzere …