Proparaşüt ile tüm dikkatler üzerinizde!

Pro-paraşüt sadece IKARUS Havacılık tarafından uygulanan, tüm dikkatleri ürününüz ve markanız üzerine çekecek eşsiz bir hava reklam aracıdır.

Faydalı Model Patenti IKARUS Event tarafından alınmış olan pro-paraşüt çalışması çok ses getiren, müşteriyi ve tüketiciyi 12 den vuran bir çalışmadır. İnsanların araçlarını durdurup izlediği, koşuşturmakta olan insanların işlerine ara verip merakla izledikleri çok etkin bir aktivitedir. Etkinlikler sırasında Pro-paraşüt peşinden ortalama 15-20 kişi koşması ile bir marka müdürünün görmek isteyeceği en güzel görüntü ortaya çıkmaktadır.

Pro-paraşütü farklı methodlar ile tüketici ile buluşurlar;

- Paramotor sistemli yamaç paraşütü,
- Probase ( yerden fırlatma sistemi )
- Veya Sürpriz Kutu

Etkinliğin gerçekleşeceği alanının koşulları göz önüne alarak bu 3 sistemden birini tercih edilir.

İstediğiniz noktalarda ucunda ürünlerin bağlı bulunduğu pro-paraşütler Paramotor, yerden fırlatma cihazları ( probase) veya Sürpriz kutu ile gökyüzüne bırakılırlar. Hedef kitle yukarıdan üzerlerine doğru gelen proparaşütler ile gelen promosyon ürünlerini kapabilmek ve markanız ile buluşabilmek için birbirleri yarışırlar.

Çok sempatik bir çalışma olan Pro-paraşüt gökyüzünden yere doğru süzülürken kişiler kimliklerini unuturlar; kim olduğu, yaşının kaç olduğu, eğitim durumum ne olduğunun artık hiç önemi yoktur. Herkes bir anda çocuk gibidir. Pro-paraşütler üzerlerinde uçtukları herkesi altlarında eşitler. Büyüsü uçmasından ve ucunda hediye olduğu halde insanlar üzerinde dolaşıyor oluşundan gelir. Kimin tutacağı belli değildir. Biri yakalar ve dünya onun olur.

Pro paraşüt size tesis ve mağaza açılışlarında, Road Show ve Direct Marketing çalışmalarında, bayi toplantılarında, plaj etkinliklerinde, konser ve partilerde, futbol maçlarında ve tüm özel aktivitelerde ürününüzü yıldızlaştırmak için size mükemmel bir fırsat sunar.

Bu uygulama ( model) IKARUS Sportif Havacılık Tur. Rek. San. Tic. Ltd. Şirketi adına Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiştir. Kullanım hakları IKARUS Sportif Havacılık Tur. Rek.San.Tic. Ltd 'de saklıdır.

Pro-paraşüt şu ana kadar ;


Opet, Nivea, Pegasus , Vodafone-CepTo Fly, Garanti Bankası, Pantenne, DEICHMANN , Head & Shoulders, Işık Okulları, CHP, Migros, Neo Marin, Marmara Forum, Sanko Park, Petrol Ofisi, First Sakızları, Punto Deri, Kocaeli Belediyesi için üretildi ve kullandı.

Pro-paraşüt çalışmasının basın değeri her zaman yüksek geri dönüşler sağlamaktadır. Örnek vermek gerekirse Pegasus için gerçekleşen Road Show çalışmasında 7.000.000 TL(2011) değerinde basında yer alış sağlanmıştır.

detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin